אורלי רובין, מרכז אלומה, טיפול פסיכולוגי ברמת גן, טיפול זוגי, טיפול זוגי ברמת גן, אורלי רובין פסיכולוג, אורלי רובין מנהלת מרכז אלומה-לטיפול פסיכולוגי אישי,זוגי ומשפחתי אורלי רובין - קרא המלצות

המלצות

                                                                                     

    
מותר ואפשר לדבר על זה-
   ראה המלצות של מטופלים


   בכדי לקרוא המלצות לחץ כאן

   

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
4.
המלצה על טיפול זוגי אצל אורלי רובין
02/12/13 21:29
מאת: זוג צעיר מרמת גן
ממליצים מאד. הטיפול אצל אורלי היה עבורנו קרש קפיצה לקבלת החלטות חשובות. בשעה טובה אנחנו מתחתנים.... יותר בטוחים, יותר מבינים ובעיקר יותר מאושרים
3.
אורלי רובין מטפלת זוגית מעולה
22/09/13 08:09
מאת: יואב
אני מרגיש חובה לכתוב תגובה זו. כי הרי טיפול הוא דבר פרטי ואנשים לא ממש משתפים אחרים בבעיות שלהם. אבל אני וזוגתי שתחייה, היינו אצל שלושה פסיכולוגים וכמעט התגרשנו... עד שהגענו לאורלי, דרך המלצה של חברים של חברים... ואנחנו כבר חצי שנה אצלה בטיפול וכל מפגש עימה משפר את ההבנות שלנו, התובנות שלנו ואת היחסים בנינו. ממליץ בחום רב.. למרות שהיא כל כך טובה שהיא מאד עמוסה. כל מי שמתלבט אם ללכת לטיפול זוגי, שילך לאורלי רובין. רק אליה. לא תצטערו.
2.
אורלי מטפלת מוכשרת ברמות, גם אני ממליץ מאד
17/09/12 10:01
מאת: אשאר אנונימי
הפסיכולוג שלי אמר " יש לי מישהי שיכולה באמת לעזור לך" וככה עברתי לטיפולה של אורלי רובין וזה היה המהלך הכי טיפולי שהפסיכולוג שלי עשה... שהעביר אותי לטיפולה. מטפלת בחסד עליון.
1.
אורלי רובין מטפלת מדהימה ואיכותית- ממליץ
15/09/12 10:14
מאת: עופר
הייתי אצלה בטיפול ברמת גן אחרי משבר בקשר זוגי, ובזכותה , חזר לי האמון באנשים וכיום אני בקשר זוגי מוצלח ובריא וגם מבין את עצמי הרבה יותר טוב.
ממליץ בחום רבורוצה להגיד תודה רבה לאורלי וישר כח